Топ-10 водоспадів Південної Америки

Водоспади – одне з найкрасивіших природних явищ. Шум води наче проникає в тебе і забирає за собою, змушуючи забути про все, що хвилює. Спостерігати вільний політ води можна годинами. Чарівне видовище! Думки зупиняються, ти неначе зливаєшся з цією силою, летиш униз разом з нею і розчиняєшся в її красі.Chorrillo del Salto (el Chalten, Аргентина)
Цей прекрасний водоспад – одна з найбільш доступних пам’яток, яку можна побачити в аргентинській Патагонії. Створений тающими снігами, що спускаються з навколишніх гір, водоспад прекрасно відтіняє навколишній драматичний пейзаж.Chorrillo-del-Salto-waterfall Catarata де Yumbilla (Cuispes, Перу)
Цей багаторівневий водоспад можна назвати одним з найвищих у світі. Розташований поруч з невеликою деревенькой Куіспес на півночі Перу, водоспад сусідить із Catarata де Chinata. До нього точно захочеться підібратися ближче, щоб повною мірою оцінити його висоту і витонченість.Catarata de Yumbilla (Cuispes, Перу)Salto Grande (Патагонія, Чилі)
Цей водоспад в чилійській Патагонії не високиц, проте вражає своєю міццю. Живлячись талою льодовиковою водою, що спускається зі знаменитих Los Cuernos del Paine, водоспад зачаровує красою своїх вод на тлі неймовірно мальовничих пейзажів. Це один із найдоступніших водоспадів Патагонії. До нього можна підійти дуже близько.salto-grande-waterfall1Sapo Falls, цей широкий водоспад із поряд розташованим неподалік від нього Sapito Falls розташований по дорозі до водоспаду Анхель. sapo-falls-large2Унікальним водоспад робить можливість зайти за нього та подивитися зсередини. Також внизу його розташований природний басейн, де можна охолонути після тропічної спеки.sapo-falls-largeSalto Hacha (Canaima, Венесуэла)
Ще одним сюрпризом по дорозі на водоспад Анхель стане водоспад Salto Hacha. Розташований недалеко від індіанського села Канайма у Венесуелі, цей водоспад прикрашає лагуну.Небагато водоспадів у світі можуть змагатися з ним за шириню і міццю!У національному парку Канайма є й інші красиві водоспади.salto-el-hacha_246978Catarata Gocta (Cocachimba, Перу)
Місцеві жителі знають про цей водоспад уже багато років. Однак для решти світу його відкрили лише в 2006 р. З тих пір Ґокта став однією з найважливіших пам’яток Перу. Gocta-Cataracts-Peru1Дворівневий водоспад загальною висотою 771 м (230 м для верхнього ярусу та 441 м для нижнього) протікає серед джунглів.Gocta-Cataracts-Peru2Kaieteur Falls (Potaro River, Гайяна)
Один із найвищих водоспадів у світі (741 фут заввишки і 370 – завширшки) спадає з вершини скелі Гвіанського нагір’я в один із найменш незайманих дощових лісів на землі.OLYMPUS DIGITAL CAMERAВідвідання цього важкодоступного водоспаду дозволить доторкнутися до незайманої дикої природи і доведе, що ще є місця на землі, де вона є повноправною господинею. Цей водоспад вважається одним із найкрасивіших у світі.kaieteur_falls_credit_chris_smith_galleryAngel Falls (Auyantepuy, Венесуела)
Немає нічого дивного, що в Південній Америці знаходиться найвищий водоспад у світі – водоспад Анхель. Його загальна висота становить 979 м (висота безперервного падіння – 807 м). Падаючи з містичної тепуі (гори з плоскою вершиною), глибоко в джунглях Венесуели, саме його існування – загадка. Його творцями є дощовий ліс і хмари, що опускають свою вологість на вершину тепуі. Похід на цей унікальний водоспад стане незабутньою пригодою!Angel-Falls-Venezuela2Iguazu Falls / Iguassu Falls (Puerto Iguazu, Аргентина / Foz do Iguassu, Бразилія)
Площею більше ніж у 2 км, зі швидкістю потоку більше 1000 кубометрів на секунду цей комплекс водоспадів посідає перше місце в рейтингу водоспадів Південної Америки. iguassu_falls2

Iguazu-Falls-Brazil-SideКомплекс складається з 275 окремих водоспадів. Завдяки місткам, що з’єднують водоспади, можна отримати повне і досить близьке уявлення про весь комплекс, а джунглі, які оточують це диво природи, прекрасно відтіняють красу каскадів.Iguazu-falls5

You may also like...

2 Responses

  1. Sprawdz сказав:

    Wow. Great to find a post with such a clear mesgesa! Best regards

  2. Atker сказав:

    Hello mates, its great piece of writing concerning tutoringand fully defined, keep it up all the time.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *