Скорострільність довела польського голеадора до Книги рекордів Гіннеса

Польський футболіст Роберт Левандовскі потрапив до Книги рекордів Гіннеса.
Нападник за дев’ять хвилин забив більше голів, ніж європейська збірна за всю свою історію
Польський футболіст Роберт Левандовскі, який виступає за німецький клуб “Баварія”, потрапив до Книги рекордів Гіннесса.
Ім’я 27-річного нападника з’явиться в наступному випуску Книги аж чотири рази. Справа в тому, що Левандовскі зробив найшвидший хет-трик (три голи в одному матчі), покер (чотири голи) і пента-трик (п’ять голів). Також нікому до польського форварда не вдавалося забити п’ять м’ячів після виходу на заміну.
Усі ці рекорди Роберт Левандовскі встановив 22 вересня 2015 р. у матчі шостого туру чемпіонату Німеччини проти “Вольфсбурга”. Зустріч завершилася з рахунком 5:1 на користь мюнхенської команди. Результат матчу зробив саме поляк: він вийшов на заміну у другому таймі і забив п’ять голів за дев’ять хвилин перебування на полі.
Зазначимо також, що у вересні на офіційному Twitter-акаунті Футбольної федерації Сан-Марино – однією з найслабших спортивних країн – з’явилося повідомлення, що “Левандовскі забив більше голів за дев’ять хвилин, ніж наша команда за всю свою історію”.
У нинішньому сезоні Роберт Левандовскі провів за “Баварію” 10 матчів у всіх турнірах, у яких забив 16 м’ячів.
З 2008 року Левандовскі виступає за збірну Польщі. Разом із нею він вийшов у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться наступного літа у Франції, ставши з 13 голами найкращим бомбардиром кваліфікції Євро-2016.