Кілька цікавих фактів про чоловіків

1. Більшість чоловіків мають сексуальний зв’язок із 4-6 дівчатами до появи серйозних стосунків. Так що їхні розповіді про бурхливе холостяцьке життя – не більше, ніж вигадки.
Ewan McGregor2. Для більшої половини представників сильної статі гарне обличчя жінки важливіше, ніж бездоганна фігура.
3. Третина чоловіків не видаляють номерів колишніх дівчат, щоб було кому подзвонити, коли захочеться, щоб їх вислухали або зайнятися сексом.choloviky_chto-lyubyat-v-sekse4. Значна частина холостяків до 27 років живуть під батьківським крилом.
5. Усім відомо, що чоловіки найбільше бояться стати імпотентами. На другому місці, як не дивно, страх облисіти.
6. 96% чоловіків мріють про некурящу дівчину.
7. Чоловік у середньому з’їдає за все своє життя 3 кг помади. З жіночих губ, звичайно.choloviky_cilue8. 80% чоловіків настільки бояться ходити до лікарів, що відкладають ці візити до останнього.
9. У 30% чоловіків, які були присутні на пологах своїх дружин, траплялися проблеми з ерекцією, які тривали від двох місяців до кількох років.
10. Велика частина серед відвідувачів інтернет-магазинів жіночої нижньої білизни – чоловіки.
11. У середньому в чоловіків температура тіла вища, ніж у жінок. Якщо взимку у вас у квартирі холодно, рекомендується спати в одному ліжку з чоловіком. Чоловіки – це переносні обігрівачі, які проте хропуть.
12. Якщо чоловік приготував для вас обід і в салаті міститься більше, ніж три компоненти, вважайте, що у нього серйозні наміри.choloviky213. Звільнитися від чоловіка, не зачепивши при цьому його самолюбство, непросто. Фрази “Забирайся геть” і “Я не хочу тебе більше бачити” можуть звучати як виклик. Якщо ви справді бажаєте позбутися чоловіка, спробуйте сказати йому: “Я люблю тебе …. я хочу за тебе заміж …. я хочу мати від тебе дітей”. Часто після таких іраз залишаються лише сліди на паркеті.choloviky_boyatsya-krasun-gol14. Чоловіки забувають усе, тоді як жінки нічого не забувають. Саме тому під час трансляції спортивних змагань часто показують повтори.
15. Більшість чоловіків ненавидять займатися покупками. Саме тому відділ чоловічого одягу, як правило, розташований на першому поверсі всього за два від вхідних дверей.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *