Про справжніх козаків у день українського козацтва

Бесперечно таким можна вважати українського боксера Олександра Усика, який і чуба відростив, і шаблюкою махає і виходить на ринг під козацьку мелодію.
usik2Який Усик боксер, ми неодноразово вже мали можливість пересвідчитися, а ось, яка він людина, трішки можнадізнатися з інтерв’ю, яке він нещодавно дав британському журналу Boxing News. Пропонуємо його вашій увазі:
– Коли і чому ти почав займатися боксом?

– Перед тим, як я почав займатися боксом, я ходив на секції боротьби і карате, займався футболом. Мені було 15, коли я вперше переступив поріг боксерського залу – і я відразу зрозумів, що знайшов свій ідеальний спорт.
– Твій улюблений боксер всіх часів?
– Мухаммед Алі. Подобається його стиль, досягнення і сила волі. До того ж, ми з ним народилися в один день – 17 січня. Ще один улюблений боксер – Василь Ломаченко. Він для мене є прикладом для наслідування – він допоміг стати мені тим, ким я зараз є. Мене надихають його майстерність, його працьовитість, його відданість боксу.
– Кращий бій, який ти коли-небудь бачив?
– Це бій, у якому Евандер Холіфілд завоював свій перший титул – титул чемпіона світу за версією WBA у першій важкій вазі у бою проти Дуайта Мухаммада Кауі. Я був вражений неймовірним виступом Холіфілда – він найвеличніший важкоатлет (крузервейт) усіх часів.
– Твоє найбільше досягнення в боксі?
– Золота медаль Олімпійських Ігор у Лондоні 2012 року.usik3– Твій найважчий суперник?
– Мої бої з Артуром Бетербієвим і Клементе Руссо на Олімпіаді були важкими.
– Твої найсильніша і найслабша сторони?
– Найсильніша – це моя любов до боксу, тому в мене завжди є мотивація до самовдосконалення. У мене ще є недоліки в кожному з аспектів боксу – фізичному, технічному, тактичному і ментальному, але я старанно працюю над виправленням своїх помилок.
– Твій спортивний девіз?
– Люби свій спорт і ніколи не здавайся.
– Твоя улюблена страва?
– Український борщ – це такий суп з м’ясом, буряком та іншими овочами. Також мені подобається паста.
– Твій найкращий друг в боксі?
– Це мої товариші по олімпійській збірній – Василь Ломаченко, Олександр Гвоздик і Денис Беринчик.usik4– Яким видом спорту ти хотів би займатися?
– Можливо, я став би футболістом, якби не знайшов бокс.
– Останній фільм або телевізійне шоу, яке ти подивився?
– Це боксерський фільм, “Southpaw”.
– Кого б ти хотів грати у фільмі свого життя?
– Самого себе.
– Коли ти востаннє плакав?
– Коли помер мій батько.
– Найкращий порада, яку ти отримав?
– Я іноді буваю в залі Анатолія Ломаченка – батька і тренера мого друга Василя Ломаченка. Він тренував і мене до чемпіонату світу 2011 року та Олімпійських Ігор 2012 року. На стіні в його залі висить постер із такими словами: “Ти можеш не стати боксером, але завжди повинен залишатися людиною”.usik– Найбезглуздіший слух про тебе?
– Що я потрапив до в’язниці. Це повна нісенітниця.
– Що лише деякі люди знають про тебе?
– Бог – єдиний, хто знає про мене все.

usik5Також Інтерконтинентальний (наразі) чемпіон за версією WBO у першій важкій вазі українець Олександр Усик на своїй сторінці в Instagram відповів уболівальнику, який задав йому запитання: чи може він нокаутувати свого знаменитого співвітчизника, багаторічного лідера суперважкого дивізіону Володимира Кличка.
“Чи можу нокаутувати Кличка? Можу! Але я думаю, що це все демагогія. Вова, сильний. І нормальна людина. Думаю, що цього бою не буде. У нього вік уже не той. А я поважаю “старців”. За рахунок чужого багажу не варіант виїжджати”, – Олександр Усик.

You may also like...

1 Response

  1. vid-korov сказав:

    Козак у думах і помислах українців уособлював народну силу духу, незламність волі в боротьбі з поневолювачами. Зображення козака на народних картинах в час, коли запорозького війська вже не існувало, сприймалося як своєрідний пам’ятник героїчному минулому українського народу. Малювали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *