Про справжніх козаків у день українського козацтва

Бесперечно таким можна вважати українського боксера Олександра Усика, який і чуба відростив, і шаблюкою махає і виходить на ринг під козацьку мелодію.
usik2Який Усик боксер, ми неодноразово вже мали можливість пересвідчитися, а ось, яка він людина, трішки можнадізнатися з інтерв’ю, яке він нещодавно дав британському журналу Boxing News. Пропонуємо його вашій увазі:
— Коли і чому ти почав займатися боксом?

— Перед тим, як я почав займатися боксом, я ходив на секції боротьби і карате, займався футболом. Мені було 15, коли я вперше переступив поріг боксерського залу — і я відразу зрозумів, що знайшов свій ідеальний спорт.
— Твій улюблений боксер всіх часів?
— Мухаммед Алі. Подобається його стиль, досягнення і сила волі. До того ж, ми з ним народилися в один день — 17 січня. Ще один улюблений боксер — Василь Ломаченко. Він для мене є прикладом для наслідування — він допоміг стати мені тим, ким я зараз є. Мене надихають його майстерність, його працьовитість, його відданість боксу.
— Кращий бій, який ти коли-небудь бачив?
— Це бій, у якому Евандер Холіфілд завоював свій перший титул — титул чемпіона світу за версією WBA у першій важкій вазі у бою проти Дуайта Мухаммада Кауі. Я був вражений неймовірним виступом Холіфілда — він найвеличніший важкоатлет (крузервейт) усіх часів.
— Твоє найбільше досягнення в боксі?
— Золота медаль Олімпійських Ігор у Лондоні 2012 року.usik3— Твій найважчий суперник?
— Мої бої з Артуром Бетербієвим і Клементе Руссо на Олімпіаді були важкими.
— Твої найсильніша і найслабша сторони?
— Найсильніша — це моя любов до боксу, тому в мене завжди є мотивація до самовдосконалення. У мене ще є недоліки в кожному з аспектів боксу — фізичному, технічному, тактичному і ментальному, але я старанно працюю над виправленням своїх помилок.
— Твій спортивний девіз?
— Люби свій спорт і ніколи не здавайся.
— Твоя улюблена страва?
— Український борщ — це такий суп з м’ясом, буряком та іншими овочами. Також мені подобається паста.
— Твій найкращий друг в боксі?
— Це мої товариші по олімпійській збірній — Василь Ломаченко, Олександр Гвоздик і Денис Беринчик.usik4— Яким видом спорту ти хотів би займатися?
— Можливо, я став би футболістом, якби не знайшов бокс.
— Останній фільм або телевізійне шоу, яке ти подивився?
— Це боксерський фільм, «Southpaw».
— Кого б ти хотів грати у фільмі свого життя?
— Самого себе.
— Коли ти востаннє плакав?
— Коли помер мій батько.
— Найкращий порада, яку ти отримав?
— Я іноді буваю в залі Анатолія Ломаченка — батька і тренера мого друга Василя Ломаченка. Він тренував і мене до чемпіонату світу 2011 року та Олімпійських Ігор 2012 року. На стіні в його залі висить постер із такими словами: «Ти можеш не стати боксером, але завжди повинен залишатися людиною».usik— Найбезглуздіший слух про тебе?
— Що я потрапив до в’язниці. Це повна нісенітниця.
— Що лише деякі люди знають про тебе?
— Бог — єдиний, хто знає про мене все.

usik5Також Інтерконтинентальний (наразі) чемпіон за версією WBO у першій важкій вазі українець Олександр Усик на своїй сторінці в Instagram відповів уболівальнику, який задав йому запитання: чи може він нокаутувати свого знаменитого співвітчизника, багаторічного лідера суперважкого дивізіону Володимира Кличка.
«Чи можу нокаутувати Кличка? Можу! Але я думаю, що це все демагогія. Вова, сильний. І нормальна людина. Думаю, що цього бою не буде. У нього вік уже не той. А я поважаю «старців». За рахунок чужого багажу не варіант виїжджати», — Олександр Усик.

Читайте также:

1 комментарий

  1. Козак у думах і помислах українців уособлював народну силу духу, незламність волі в боротьбі з поневолювачами. Зображення козака на народних картинах в час, коли запорозького війська вже не існувало, сприймалося як своєрідний пам’ятник героїчному минулому українського народу. Малювали

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *