Bodegas Irache — фонтан, з якого тече вино

У світі є справді неймовірні місця, які можуть вразити не лише красивими видами, а й незвичайною подачею напоїв.

Так, іспанська виноробня Bodegas Irache прославилася на весь світ своїм творінням — винним фонтаном. Тепер до джерела охоче з’їжджаються мандрівники зі всього світу, адже де ще побачиш таку дивину!
Виноробня Bodegas Irache розташована в невеличкому селищі Айєгі, що біля fontan_vyna2підніжжя гори Montejurra. Її було збудовано ще в далекому 1891 році, а перші виноградники тут, у цій місцевості, стали вирощувати ще в ХІІ столітті. Переважно виготовляли вино для королівського дому Наваррі. Історія виноробні тісно пов’язана з розташованим неподалік монастирем Богоматері Іраче, який під час наполеонівських війн було перетворено у військовий госпіталь і лазарет для поранених.

fontan_vyna3Винний фонтан з’явився порівняно недавно — в 1991 році. Це своєрідний приклад щедрості, адже випити вина може будь-хто охочий. Досить натиснути на ледь помітну кнопку в стіні, і напій струмком поллється в чашу. Поруч є й фонтан із водою, тому будь-хто може вгамувати спрагу залежно від потреби. Хто хоче взяти вина з собою в дорогу, надається можливість його придбати. Фонтан працює щодня з 8 ранку до 8 вечора.fontan_vyna4

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *