Українка грудьми пробила собі дорогу до Книги рекордів Гіннеса

Вінничанка Надія Щербань в прямому розумінні слова грудьми пробила собі дорогу до Книги рекордів Гіннеса. Рекордсменкою вона стала як володарка найбільшого натурального бюсту.
velyki_grudy1У Книгу рекордів Гіннеса вона потрапила як власниця 11-го розміру грудей.
Офіційна реєстрація рекорду відбулася в ефірі одного з українських телеканалів, під час якого їй вручили сертифікат «Найбільші натуральні груди».
Зі слів дівчини, секрет її перемоги – у генах: «У моїй родині всі пишногруді – і бабуся, і мама, і сестра. Якщо не вважати цю мою особливість, то я абсолютно звичайна дівчина, схожа на ровесниць. Я так розумію, що для підготовки ток-шоу телевізійникам потрібні були люди з «видатними формами» – великими губами, очима, ногами, довгим волоссям. Спочатку виміряли об’єм моїх грудей. Потім переконалися, що вони натуральні, а не силіконові. Ось і все.velyki_grudy2Як проходила сама експертиза вимірювання натуральності грудей Надії наразі не повідомляється.
Дівчина також розповіла, що бути постійно в центрі уваги їй непросто.
«На вулиці в мене часто безцеремонно тицяють пальцями, іноді доводиться чути на свою адресу образливі слова.
А при прийомі на роботу директора-жінки відмовляють у працевлаштуванні», – розповіла дівчина, додавши, що тепер до неї звертаються з пропозиціями про співпрацю як моделі.velyki_grudy

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *