Рубрика: Світ

0

Загинути топлес або як надмірна радість перетворилася на трагедію

35-річна туристка, Наталя Бородіна, із Челябінська, дещо тупувато загинула під час відпочинку в Домініканській республіці. Дорожній знак розтрощив їй голову, коли жінка топлес висунулася з вікна автомобіля на повному ходу.

0

Цікаві традиції привітання: де і як вітаються?

Кожного дня ми вітаємося один з одним. Вітаємося не лише з близькими нам людьми чи друзями, а й з незнайомцями. Привітання настільки поширене, що 21 листопада навіть відзначається Всесвітній день привітань.

0

Ближче до неба або найбільші вершини світу (восьмитисячники)

«Лучше гор могут быть только горы» свого часу сказав відомий російський актор Володимир Висоцький. З таким твердженням важко не погодитися — від запаморочливого видовища неймовірно високих вершин, що підпирають небо, просто захоплює дух. А від...

0

Коли честь дорожча, ніж життя…

Після чергової перемоги до Олександра Македонського привели воїна-індуса, про якого ходили легенди, що він може за сто кроків потрапити стрілою з лука в золоте кільце.

0

Цікаві місця Гамбурга

Почати варто з того, що місто Гамбург по-справжньому є великим. Гамбург — друге за величиною містом в Німеччині, а також першим із населених пунктів, які не є столицею, у всьому Євросоюзі. У 2011 році на...