Category: Каньйони

0

Каньйон Сумідеро, Мексика – місце, оповите легендами

Каньйон Сумідеро – природна пам’ятка мексиканського штату Чіапас. Тут розташований Національний парк, який займає площу близько 21 гектара, а сам каньйон простягається більш як на 30 км.

0

Дивовижний підвісний міст у Канаді

Підвісний міст Капілано вважається однією з візитівок і найцікавіших пам’яток містечка Ванкувер, що у Канаді. Міст з’єднує два береги глибокого каньйону і дає можливість туристам взяти участь у незвичайному пригоді.

0

Брайс Каньйон – унікальне і фантастичне місце у США

Національний парк Брайс Каньйон – унікальне і фантастичне місце, велике скульптурне творіння природи. Головною визначною пам’яткою парку є гострі шпилі незвичайної геологічної структури, так звані худу (hoodoos). Завдяки впливу ерозії, худу перетворилися на дивовижний масив...

0

Актовський каньйон

Актовський каньйон знаходиться у Вознесенському районі Миколаївської області. Вознесенськ – місто, де життя завмирає після 16:00, і на питання “де поїсти?” відповідь лише одна: їж у будинку. Немає дому – немає і їжі.

0

Дністровський каньйон – одне із семи чудес України

Дністровський каньйон – каньйон, утворений річкою Дністер і розташований на межі 4 областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької. Загальна довжина його становить близько 250 км, що забезпечує Дністровському каньйону місце серед найбільших каньйонів не...