Рубрика: Храми

0

Саграда Фамілія, Барселона, Іспанія

У чарівній Барселоні є безліч місць, що надихають, але все-таки найбільш незвичайним і дивним вважається храм Святого Сімейства або по-іншому, Саграда Фамілія. Ця найкрасивіша споруда не лише заворожує зовнішнім виглядом, а і захоплює своєю...

0

Біла Криниця. Комплекс старообрядництва етносу липованів

Одним із найвідоміших культових місць Буковини є невелике село Біла Криниця Старововчинецької ради – справжня Мекка для паломників-християн, любителів старовини та звичайних туристів.

0

Храм Ват Ронг Кхун, Таїланд

Цей білосніжний храм, побудований у провінції Чіанг Рай, є гордістю не лише місцевих жителів, а й усього Таїланду. Будівництвом храму Ват Ронг Кхун (ориг. Wat Rong Khun), що почалося в 1998 році, керує один із...

0

Всесвітньовідомі святині: чи знаєте Ви їх?

Багато людей уже встигли побувати у світі і багато чого побачити. Візитівками багатьх країн є їхні неповторні храми. Ці неймовірні і неповторні витвори людських рук є пам’ятками, які надовго залишаються в людській уяві.

0

Бароковий костел святого Мартина у Львові

Район Підзамче у Львові не дуже відомий серед мандрівників, тому не кожен заглядає сюди, зокрема і на вулицю Жовківську, 8. Проте саме там, де не ступає нога туриста, розташований бароковий костел святого Мартина.